Permanentní prodloužení a shuštění řas je nový revoluční produkt, který Vám dovolí splnit si Váš sen mít dlouhé, husté, neodolatelné, ale přitom k nerozeznání přirozené řasy.

Nejde o tradiční umělé řasy. Jedná se o jednotlivé syntetické řasy, které se aplikují jednotlivě tzv. řasa na řasu pro přirozený pocit a vzhled. Řasy se doplňují individuálně dle potřeby každé 2 až 4 týdny, aby byl vzhled neustále perfektní. Při aplikaci lze řasy dle přání zdobit např. kamínky Swarovski, glitrovými řasami nebo pro oživení použít melírování řasami barevnými.

Aplikace je bezboletstná, trvá 2-3 hodiny a používám při ní pouze kosmetický materiál značky Emporio Lashes schválený Státním zdravotním ústavem v Praze. V předvečer aplikace je třeba řasy odlíčit a omýt mýdlovou vodou. V den aplikace je důležité nepoužívat líčidla ani oční krém, který by mohl řasy zamastit a aplikace by tak mohla být komplikovaná. Nevhodné jsou také kontaktní čočky, které je potřeba předem vyjmout. Po aplikaci obdržíte instrukce, jak o řasy pečovat, aby vydržely co nejdéle.

Při správné aplikaci dodržující postup "řasa na řasu" nemůže dojít k poškození Vašich přírodních řas. Dochází pouze k jejich přirozené obnově, během které v průběhu 30 - 90 dnů řasy vyrůstají či vypadávají.

Cena za první aplikaci řas je 1.500,- Kč         (cca 100 řas na jedno oko)

Cena za doplnění se při návštěvě po 3 až 4 týdnech pohybuje dle rozsahu v ceně 100,- Kč za 15  minut práce.  Obvykle trvá doplnění 60 - 90 minut tj. cena za doplnění se pohybuje od 400,- do 600,- Kč. Lepení kamínku Swarovski nebo glitrové řasy: 25,- Kč za 1 kus

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode