Michaela Semelová

Jsem narozena v roce 1971 ve znamení Ryb. Vystudovala jsem gymnázium a protože mě na vysoké nechtěli, začala jsem pracovat v kanceláři, brzy se vdala a pořídila si děti. V roce 1993 jsem absolvovala pomaturitní rekvalifikační kurz kosmetičky, což jsem vzápětí také uplatnila a dva roky v oboru podnikala. Cítila jsem ale, že potřebuji jít dál a na pár let jsem vyměnila tuto profesi za práci v marketingu a pak na živnostenském úřadě.....tehdy jsem netušila, že se vůbec k práci kosmetičky vrátím. Ale vlivem jistých důležitých událostí v mém životě jsem se k této krásné činnosti s velkou radostí vrátila a věnuji se jí opět zcela plnohodnotně od roku 2007.

Na začátku roku 2012 jsem prošla rekvalifikačním kurzem porušování integrity lidské kůže a začala se věnovat permanentnímu make-upu. Dokonale se tak skloubila práce kosmetičky s tvořivou činností, která mi byla od malinka blízká. Permanentní make-up není totiž jen kosmetická služba, ale výtvarné umění, které je potřeba dělat individuálně, s empatií a úctou k lidskému tělu. 

mobil: +420 723 216 513

email: kvetoucistrom@email.cz

Prosím o shovívavost, když telefon nezvedám. Pravděpodobně se v danou chvíli věnuji přítomné zákaznici a telefonním hovorem bych ji vyrušila nebo mám jiný závažný důvod, proč telefon nemohu vzít. Jakmile to bude možné, ráda se Vám na nepřijatý hovor ozvu.

Děkuji za Vaše pochopení.

 

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode