Emoční homeopatie

V emoční homeopatii se pomocí svalového testu, který se využívá při kineziologickém testování, zjišťují emoční bloky, které člověka nějakým způsobem zatěžují, případně“ brzdí“ v určitých situacích. Ke zjištěným emocím se přiřazují homeopatické léky. Tyto se podávají v různých časech i ředěních. Člověk se postupně vrací ke své původní „síle“ . Při této metodě není cílem najít konstituční lék člověka, ale spíše zbavit ho negativních „nánosů či slupek“, které se na něho v průběhu života „nalepily“. Tzv. nánosy se mohou projevovat různě, jak na fyzické úrovni - zdravotní problémy většinou chronické, nebo v psychice člověka, kdy se opakují obavy, strachy, různé způsoby chování apod. a i když si je uvědomuje, není schopen je sám odstranit nebo změnit.

Kineziologie je obor, v němž se využívá testování tzv. svalovým testem. Podle svalového napětí se zjišťuje odpověď na otázku, která musí být položena tak, abychom dostali jednoznačnou odpověď ANO-NE. V podstatě se dá získat odpověď na jakoukoliv otázku, která se týká klienta, se kterým se pracuje.

Klienti přichází s různými problémy a v průběhu práce s nimi se zjišťuje, kdy a jak tyto problémy vznikly. Velmi často jsou zasunuty velmi hluboko, v dětství, v těhotenství matky, při početí apod. Problémy se pojmenovávají, zjišťuje se míra zátěže. Pomocí afirmací se v minulosti uložené bloky rozpouštějí a klient se postupně zbavuje problémů, které chtěl vyřešit.

Je to velmi zkrácené a zjednodušené vysvětlení. Myslím si, že není nutné dopodrobna vysvětlovat způsob práce. Každý z nás je jiný, jedinečný a i práce je jiná, jedinečná.

Pracuji s naším nynějším životem. Je to jen pro upozornění pro ty, kdo hledají terapeuta, který pracuje s minulými životy. Myslím si, že to co v současném životě prožíváme je zrcadlením našich minulých životů. Tím, že se srovnám s přítomností, vyřeším i minulost.

 

Jitka Hořáková

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode