Kolagenové ošetření

 

Od 1.2.2013 nabízím u Kvetoucího stromu ošetření pleti revolučním přípravkem obsahujícím čistý kolagen zn. Colway.

Při Vašem požadavku na použití těchto luxusních preparátů s cílem dokonale regenerovat a omladit svou pleť připlatíte ke kterékoliv pěstící kúře částku 300,- Kč.

V ceně je  zahrnuto použití těchto přípravků s obsahem kolagenu zn. Colway:  

  • gel na povrchové čištění pleti

  • tonikum  

  • peeling

  • unikátní kaolínová pleťová maska "Last Minute"

  • zapracování čistého kolagenu Platinum  

  • hydratační krém s Matrixylem zaručujícím dlouhodobý liftingující účinek

V čem spočívá unikátnost pleťové masky Last Minute?

Tato pleťová maska vznikla při hledání dalších možností využití rybího trojspirálního kolagenu. Hydratace rybího kolagenu při zachování jeho „živé" spirální struktury je jedním z největších biochemických objevů posledních let. Přírodní kolagen v kapalné podobě je velmi křehkou bílkovinou, která je velmi citlivá na působení zevních vlivů (kyseliny, enzymy, teplota nad 26 °C , sluneční záření). Ty mohou způsobit narušení trojspirální struktury. Mnoho let se předpokládalo, že kolagen ve formě gelu je konečným produktem. Jeho spojování s dalšími kosmetickými přípravky je možné jen po lyofilizaci (zbavením vody pomocí procesu zmrazení).

Spojení přírodního kolagenu s kaolínovou hlinkou bezprostředně před nanesením na pleť má skvělý účinek pleťové masky. Nejlepší, jakou lze najít na současném trhu s kosmetikou, kterou je možno aplikovat doslova v poslední chvíli (na Last Minute).

A jaké má účinky? Stahuje, posiluje, hydratuje, uklidňuje a uvolňuje pleť a dokonale ji připraví pro make-up.
Přírodní kolagen je kosmetickým přípravkem s prověřenou účinností a širokým spektrem působení, zejména na pleť. Je to největší kosmetická senzace ve hledání návodu k uchování mladistvého vzhledu a krásy. Neimplantovaný kolagen je schopný překonat ochrannou bariéru kůže a povzbudit keratynocyty a fibroblasty k produkci vlastního kolagenu. Tím radikálně zpomaluje procesy stárnutí a tvorbu vrásek.

Kaolínová hlinka je rovněž 100% přírodním minerálním produktem. Je získávána z hlubokých kaolínových ložisek, poté sušena na slunci přírodním procesem. Nejbohatší nerostná surovina používaná jak v medicíně, tak i kosmetologii. Je zdrojem pro organismus nejcennějších mikroelementů. Kaolín má velmi silné antiseptické působení. Po rozpuštění ve vodě v ní zastavuje vývoj hnilobných bakterií. Silné vstřebávací účinky prokázal pokus s vejcem, umístěným do hlinky. Jeho hmotnost dokáže vstřebávat třikrát rychleji, než když vysychá přirozenou cestou. Jen velmi mále množství hlinky přidané do vody odstraňuje pachuť a zápach chloru.

Argiloterapie (léčba kaolínem a bentonitem) se používá vnitřně i zevně při více jak stovce onemocnění. Nejvýznamnějším účinkem kaolínu je remineralizace svrchní vrstvy pokožky - epidermis. Z důvodů používaní alkalických mýdel, toniků, peelingů a odličovacích přípravků je pleť systematicky pozbavována důležitých minerálů. Proto doporučujeme používat pleťové masky s kaolínem, protože také upravuje správné pH pokožky.

Pleťová maska „Last minute" - COLWAY, jak napovídá název, má vynikající okamžitý účinek. Přírodní kolagen po smíchání s hlinkou, ztrácí (účinkem vstřebávací schopnosti) část transdermálních vlastností. Na kůži se však zvyšuje místní efektivní působení kaolínu. Hladina nasycení minerálními solemi v rohovině a škáře (vrstvy kůže) je dvakrát vyšší po přidaní hlinky smíchané s kolagenem, než při smíchaní hlinky a vody.

Můžeme ji použít jako první pomoc pro pleť půl hodiny před plesem či jinou významnou událostí. Při systematickém používání má však i další kosmetické a léčebné účinky :

- remineralizuje pokožku
- vrací přirozené pH kůže
- tonizuje a rozjasňuje pleť
- zvyšuje vitalitu keratinocytů
- vstřebává nečistoty a chemické zbytky na kůži
- působí silně antisepticky
- ničí baterie na vrstvě epidermis
- pomáhá při léčbě akné
- aktivuje minerální látky proti vráskám a především narůst elastinu
- hojí mikrorány po invazijních kosmetických zákrocích
- stahuje póry

 

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode