Jmenuji se Michaela Semelová, jsem narozena v roce 1971 ve znamení Ryb. Vystudovala jsem gymnázium a protože mě na vysoké nechtěli, začala jsem pracovat v kanceláři, brzy se vdala a pořídila si děti. V roce 1993 jsem absolvovala pomaturitní rekvalifikační kurz kosmetičky, což jsem vzápětí také uplatnila a dva roky v oboru podnikala. Cítila jsem ale, že potřebuji jít dál a na pár let jsem vyměnila tuto profesi za práci v marketingu a pak na živnostenském úřadě.....tehdy jsem netušila, že se vůbec k práci kosmetičky vrátím. Ale vlivem jistých důležitých událostí v mém životě jsem se k této krásné činnosti s velkou radostí vrátila a věnuji se jí opět zcela plnohodnotně od roku 2007.

Na začátku roku 2012 jsem prošla rekvalifikačním kurzem porušování integrity lidské kůže a začala se věnovat permanentnímu make-upu. Dokonale se tak skloubila práce kosmetičky s tvořivou činností, která mi byla od malinka blízká. Permanentní make-up není totiž jen kosmetická služba, ale výtvarné umění, které je potřeba dělat individuálně, s empatií a úctou k lidskému tělu. 

mobil: +420 723 216 513

email: kvetoucistrom@email.cz

Prosím o shovívavost, když telefon nezvedám. Pravděpodobně se v danou chvíli věnuji přítomné zákaznici a telefonním hovorem bych ji vyrušila nebo mám jiný závažný důvod, proč telefon nemohu vzít. Jakmile to bude možné, ráda se Vám na nepřijatý hovor ozvu.

Děkuji za Vaše pochopení.

 
V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode