Navštívili jste Kvetoucí strom? Jak jste byli spokojeni s poskytnutými službami?

nejkrásnější obočí

Nemám ráda změny a cokoliv nového mě děsí, i tyto pocity patřily před osudný den, minutu, kdy jsem dolehla na křeslo u paní Míši.. Avšak..
Musím konstatovat, že paní Míša má opravdu talent. Člověk neměl absolutně strach se její práci oddat :), po absolutním umrtvení jsem si odpočinula jak nikdy, což bych nikdy neřekla, že se může stát.
Po procitnutí mě čekal další fantastický zážitek..neříkám to ráda, ale po podívání do zrcadla jsem byla nadšená, né ze sebe :) ale z práce paní tatérky..dokonalost sama.. Všem doporučuju, rozdávám kontakty, pokud je tady někdo kdo váhá, nemusí, profesionální práce, prostředí i přístup. SUPEEEER, nechápu, že jsem do toho nešla dřív..ale ty změny no!! Opravdu Fantastické :)

Permanentní make-up

Michaelku znám už několik let a mohu upřímně říct, že z jejího salonu odcházím vždy nejen krásná, ale i spokojená na duši. Před letníma prázdninama jsem si nechala udělat PM obočí a před Vánocema PM horních linek. Když se ráno kouknu do zrcala a zeptám se: "Kdo je na světě nejkrásnější? No přece já! A kdo má zlaté ručičky a smysl pro přirozenou krásu? No přece Míša!" Míšo, mockrát děkuji a jen tak dál !!!!!!! Mirka

Kosmetika s masáží

Mohu jenom doporučit, výborná péče, zážitková masáž obličeje a dekoltu, milý přístup a perfektní výsledek! Děkuji :-)

Konečně služby ze srdce

Rozhodla jsem se stravit víkend v Luhačovicích abych trochu regenerovala po náročném měsíci. Protože hotel, kde jsem byla ubytovaná, nabízel jen omezený rozsah služeb, hledala jsem dál. A našla jsem Květoucí strom, odkud jsem odešla jako znovuzrozená. Nejen, že mi dámy šly vstříc - poptávala jsem kosmetické a terapeutické služby v neděli v daném čase - ale celkově jsem byla dojatá a přijemně překvapená. Každý detail je na svém místě; každá bárva, každý element je symbolem, že ty, které tu dělají, dělaji svoji práci ze srdce. V Květoucím stromu jsem našla nejen hlubokou regeneraci a vyjímečné kosmetické a terapeutické služby - našla jsem místo, který mě přesvědčil, že se mám do Luhačovic vrátit. Prostě obrovská inspirace. Srděčně děkuji za tento zážitek a zá toho vše, co dáváte lidem. Je prostě zázrak, že v dnešní uspěchané rychlo-obratové společnosti se najdou lidi - Ženy - které dávají kus sebe do toho, co nabízí ostatním. Díky za to! Cristina z Rumunska

7 aspektů ženy

Milá Míšo, trošku se zpožděním, ale přesto Ti chci ještě jednou poděkovat za nádherně prožité 2 dny na velmi inspirujícím semináři.

POHÁDKA - RELAXACE - KRÁSA

Přeji krásný den všem ženám,
Míšu znám již delší čas, ale teprve před pár dny jsem u ní byla poprvé na kosmetice. A nyní si říkám "Proč až nyní? Proč jsem k ní nešla na kosmetiku už dávno?" Byla to naprosto skvěle strávená hodina a půl. Vlastně celý den byl krásný. Každé ženě to doporučuji. Odpočinula jsem si, načerpala novou energii, moje duše se cítila lépe a vypadala jsem skutečně lépe a upraveněji. Jsem ze Zlína a vím, že je zde hodně možností, kam jít na kosmetiku, ale budu nadále jezdit k Míši do Luhačovic, protože jí věřím, protože Luhačovice jsou krásné, protože to bylo pohádkově krásné a příjemné. A navíc spojit kosmetiku - ať už zvolíme jakoukoliv proceduru - s výletem a procházkou v Luhačovicích - to je STRÁVIT KRÁSNÝ DEN. DOPORUČUJI VŠEM ŽENÁM. Romana

andělská péče

Děkuji za opravdu andělskou péči na místě podobném ráji :-) už samotný příchod do Vašich prostor mě okouzlil... jemná vůně, hladivá melodie, útulný interiér a Váš naprosto úžasný přístup ke klientovi ve mě okamžitě vzbudil pocit harmonie.. při prvním dotyku Vašich rukou jsem se doslova roztekla, jak nanukáč a rázem byly pryč všechny nicotné starosti běžných dnů. Protože pracuji též ve službách, tak toto dokážu dvojnásob ocenit...v dnešní době je jen málo takových oáz, které by dokázaly to co ta Vaše. Přeji mnoho dobrého do budoucna a těším se na další chvíle strávené v objetí bylinek a Vaší fantastické energie ;-)

Dekuji ...

Dekuji za prijemne stravene dopoledne a peci maserky v originalnim a klidnem prostredi ... Pohladilo nejen na tele, ale i na dusi ... :-)

seminář pro ženy

Minulou sobotu jsem byla na semináři u Míši a mohu všem vřele doporučit...Není vůbec na škodu udělat si den jen pro sebe, jela jsem na seminář díky kamarádce a opravdu stál zato. Velký dík patří úžasným ženám jako jsou Míša a Hanka a vůbec všem přítomným, zažily jsme společně mnoho krásných a zajímavých zážitků, které doznívají ještě teď...
Proto neváhejte a navštivte salon Kvetoucí strom, ve kterém se budete cítit skvěle jako já...

seminář pro ženy

absolvovala jsem seminář pro ženy a byl to pro mne velmi neočekávaný zážitek. poznala jsem mnoho ze sebe a účinky stále ještě doznívají :-) určitě si sama sebe víc vážím, svého ženství i své individuality. vřele doporučuji a děkuji za tento den, který byl veden velmi ohleduplně a citlivě a byl plný vnímavých a úžasných žen :-)

seminář pro ženy

Seminář minulou sobotu byl moc fajn, holky (Míša a Hanka) jej vedly profesionálně, ale zároveň citlivě, laskavě a s porozuměním. Určitě doporučuji všem ženám, které si chtějí udělat den "pro sebe", něco hezkého prožít a poznat zase o kousek více samy sebe.

pohlazení duše

Návštěva kosm.salonu u Míši je vždy pohlazení na duši a vynikající relax. S láskou se tam vždy vracím a můžu Míšu jen a jen doporučit.
Míša je prostě anděl :)

relax

Na kosmetiku chodím mnoho let,takže jsem vyzkoušela více kosmetiček,paní Míša patří k absolutní špičce,co se týče ošetření i masáže,navíc tu je velmi příjemná atmosféra.Každá návštěva salonu je úžasný relax a pohoda,zážitek pro tělo i duši.

...prostě boží...

Krásné prostředí, moc šikovná Míša, znovuzrozená a krásnější já po každém ošetření...:) Vřele doporučuji návštěvu každé, která si chce odpočinout, nabrat energii a znovu objevit svou krásu. Jo a dámy - nejlepší je masáž;).

podloužení řas + kosmetika

Několik let chodím k paní Michale na kosmetiku a ted jsem vyzkoušela prodloužení řas.Jsem spokojená velmi s kvalitou její práce a příjemným přístupem k individualnímu zaměření.Je to ohromná změna a přirozenost krásy.Budu nadále využívat jejích služeb!!!

Masáž duše

Tělo je přímo spojeno s duší a má zkušenost s Michaelčinou péčí je doslova balsámem pro mé tělo, ale hlavně duši. Její Andělské pohlazení mi vždy přineslo úlevu, které si všimlo i okolí.
Mám velmi citlivou pokožku - maximálně mi vyhovuje přírodní kosmetika, kterou Míša používá.
V naší hektické době je málo míst, kde můžeme pocítit opravdovou harmonii.
Pro mě je každá návštěva Kvetoucího stromu relaxací a připomenutím, že cesta srdce a světla je ta správná...
Doporučuji všem, kteří chtějí zažít Ráj na Zemi!
Přeji Vám pěkné dny...

prodloužení řas

Ahojky všichni,jsem moc rada,že jsem našla takový salonek jakým je Kvetoucí Strom u všeumělky Míši.Prostředí dýchá krasnou energií a sama Míša je užasnou bytostí ,která svou práci miluje a děla ji svědomitě,odborně a s láskou jí vlastní.Řasy působí vždy přirozeným dojmem.Člověk se cítí jak znovuzrozený. Vždy mi odvedla dokonalou práci a jsem ji zato vděčná.Doporučuji všem určitě budete všichni spokojeni jako já.

Nejlepší obličejová masáž

Paní Míšu znám velmi dlouho a její obličejová masáž je nejlepší široko daleko.Navíc člověka Míša příjemně zharmonizuje a prostředí Kvetoucího stromu působí uklidňujícím dojmem.

úžo

Návštěva Kvetoucího stromu a péče paní Míši je vždy balzámem pro pleť i duši. Příjemnou a uvolňující atmosféru zde jednoduše nasáváte každým pórem.

V.

Moc hezké prostředí, příjemná terapeutka, která se skvěle umí postarat nejen o tělo, ale i o duši. K Míši jezdím jednou za půl roku, když potřebuju "zrevidovat" svůj život. Každá konzultace byla užitečná, Míša má zkrátka talent.

Permanantní make-up

Vážené dámy,
mám zkušenosti s PM v tomto salonu. V průběhu 2011 a 2012 jsem zde absolvovala nejdříve PM obočí, poté rty a nakonec horní linky.
Mohu vás ujistit, že je opravdu příjemné se ráno podívat do zrcadla a nevyděsit se.
Výsledek PM závisí hlavně na tom, kdo službu provádí. V mém případě vše vyšlo - tvar, barva, jemný a přirozený vzhled, jsem moc spokojená.
Pokud pro sebe chcete něco udělat, mohu vám provedení PM v tomto salonu jen doporučit. Míša je opravdu šikovná.

Přidat nový příspěvek

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode