Obličejová terapie je komplexní ošetření zahrnující vždy péči o obličej, krk a dekolt s důrazem na jemnou práci rukou. Materiál volím vždy individuálně podle toho, co pleť potřebuje, a proto se nemůže stát, že by některé ošetření bylo identické. Terapie může být zaměřena na specifické kožní problémy jako je např. akné, pigmentové skvrny, rozšířené žilky, ekzém atd.
Ošetření provádím orientální aromaterapieutickou kosmetikou YASMINKA a českou aromaterapeutickou kosmetikou ATOK, se kterými mám ty nejlepší zkušenosti a výsledky.

Každá obličejová terapie zahrnuje tyto úkony:

  • úprava obočí a epilace horního rtu
  • povrchové čištění pleti 
  • tonizace 
  • peeling (je-li pro pleť vhodný)
  • vybraný druh masáže
  • aplikace masky na obličej, krk a dekolt (terapie Ariela zahrnuje navíc ještě jednu detoxikační masku)
  • zapracování regeneračního olejového preparátu
  • lehké denní líčení

Ke každému ošetření ZDARMA:

  • barvení obočí a řas

 

Damara

Obličejová terapie Damara je určena především pro studenty a mladistvé s problematickou a aknózní pletí. Součástí této kúry není barvení a maska na dekolt.

Délka trvání cca 1 hodinu, cena: 300,- Kč

Yemanya

Yemanya zahrnuje ošetření obličeje, krku i dekoltu a je zaměřeno na hluboké čištění mastného typu pleti.

Délka trvání cca 1 hodinu, cena: 400,- Kč

Rhiannon

Obličejová terapie Rhiannon obsahuje klasickou kosmetickou masáž obličeje, krku a dekoltu. Klasická kosmetická masáž je sestavena z několika kroků různé intenzity se vzrůstající tendencí, přičemž dochází k příjemnému prokrvení a uvolnění obličejového svalstva. Osobně k ní přidávám navíc jemnou masáž trapézových svalů a ušních boltců. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Délka trvání cca 1 hodinu, cena: 500,- Kč (cena s hlubokým čištěním pleti: 600,- Kč)

Ariela

Obličejová terapie Ariela je speciální ošetření zaměřené na povadlou a zralou pleť. Zahrnuje masáž obličeje a krku ve formě manuálního liftingu, která je zaměřena na mimické svaly a je prováděna v souladu s funkcí lymfy. Pomocí speciálních protitahů lze dosáhnout okamžitého viditelného efektu vypnutí pokožky. Masáž se provádí kompletně vždy nejprve na jedné polovině tváře a posléze na druhé. Pocitově i viditelně lze mnohdy postřehnout rozdíl mezi polovinou tváře s provedenou masáží na bez ní. Délka samotné masáže se pohybuje kolem 30 minut.

Délka trvání cca 1 hodinu a 30 minut, cena: 700,- Kč (cena s hlubokým čištěním pleti: 800,- Kč)

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode