Permanentní make-up

Permanentní make-up neboli mikropigmentace je metoda dlouhodobého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky - epidermu - do hloubky cca 0,1 mm, implantují k tomu určená barviva - mikropigmenty.

S permanentním make-upem můžete vypadat lépe a ušetřit spoustu času.

Metodou permanentního make-upu neboli mikropigmentace se upravuje nebo zvýrazňuje:

  • obočí - upravuje se šířka, délka i barva, v případě chybějícího obočí jej lze kompletně vykreslit
  • oční linky - linky zvýrazňují oči nebo upravují jejich tvar. Konturou vynikne krása očí. Barevné linky podtrhnou barvu očí.
  • rty - konturou lze docílit plné rty, zlepšení tvaru nebo potlačit jejich asymetrii. Barevnou výplní lze nahradit ztrácející se přirozenou retní červeň

Kresba obličeje by měla být přirozená, permanentní make-up není náhražkou klasického líčení
Technika kresby permanentním make-upem může být až vlasově jemná při vykreslování jednotlivých chloupků obočí. Taková kresba není běžnými líčidly možná. Výsledkem aplikace permanentního make-upu musí být přirozené kontury, které dokáží podtrhnout pěkné rysy v obličeji a skrýt jeho nedostatky.

Celkový úkon většinou vyžaduje dvě aplikace v rozmezí 4 - 6 týdnů
Výhoda tohoto postupu spočívá v tom, že po době od prvního sezení zjistíme, jak pokožka reaguje na aplikovaný pigment a na základě toho můžeme dále změnit odstín, tvar, barvu ztmavit nebo také zesvětlit. Zákroky jsou minimálně bolestivé vzhledem k používání speciálních anestetik.

Přirozeným procesem rohovatění kůže se barvivo postupně vytrácí
Tento proces, který se nazývá časová ztráta barev, trvá asi 3-5 let. Poté má klientka možnost volby. Buď zákrok postoupit znovu s přihlédnutím k novým trendům a také s ohledem na přirozené stárnutí pokožky, měnící se proporce v obličeji apod., nebo od něj upustí bez jakýchkoliv následků.

Strojek k aplikaci permanentního make-upu

K dosažení dokonalých výsledků v aplikaci používám zařízení CIRCLE PRO III německé značky PUREBEAU. Jedná se o tetovací strojek s mikroprocesorovým ovládáním a dlouhodobě uznávaným vynikajícím technickým řešením. Digitálně řízená rychlost pohybu jehly umožňuje u tohoto přístroje nastavení podle typu aplikované oblasti v rozmezí od 50 do 180 Hz, což z něj činí špičku v oboru aplikace. Nespornou předností je jeho velmi tichý chod, který nikterak nenarušuje Vaši psychickou pohodu během aplikace. 

K zařízení patří speciální jehly opracované laserem, zhotoveny z nerezové oceli bez nevhodného obrušování a dalších faktorů, které způsobují alergie nebo mají negativní vliv na usazení pigmentu. Jehly jsou velmi flexibilní a jemné. Pro každý typ jehly přísluší odpovídající tryska vedení jehly, která precizně určuje místo vpichu. Vytváří dokonalé přesné linie. Precizní výsledek v kombinaci s barvami Purebeau HiCon.

 

Fotogalerie PM u Kvetoucího stromu

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode