Permanentní make-up obočí

 • Změnilo se vám obočí?
 • Je vaše obočí řídké kvůli častému vytrhávání nebo zdravotním problémům?
 • Máte málo nebo žádné chloupky v obočí?
 • Zjistila jste, že je obtížné ho namalovat bez brýlí, avšak s brýlemi je to ještě horší?
 • Stává se vám, že je kresba obočí křivá nebo nesouměrná?
 • Vytrácí se a maže nalíčené obočí během dne?

Z těchto a mnoha, mnoha dalších důvodů ženy na celém světě oceňují výhody trvalého kosmetického líčení. Technika permanentního make-upu neboli mikropigmentace může vytvořit cokoliv od několika vlasově jemných tahů až po dramatické, barevně výrazné obočí.

Pokud používáte na zvýraznění obočí tužku, je vhodné, abyste přišla na konzultaci s obočím nalíčeným tak, jak jste zvyklá, či jak si přejete, aby vypadlo. Můžete si přinést také obrázek znázorňující obočí, jaké si přejete. Podle nalíčení se během konzultace dohodnete, zda styl, který pro trvalé kosmetické nalíčení obočí preferujete, je vhodný k vašemu věku a typu.

Před každým kosmetickým tetováním musí klientka schválit vzhled obočí, které se stane dočasně trvalým.

Před aplikací je pleť očištěna vhodným odličujícím a desinfekčním přípravkem. Všechna příslušenství pro aplikaci jsou určena k jednorázovému použití, sterilní jehla je otevřena před zákaznicí a nasazena do přístroje.

V průběhu kosmetického tetování umožňuji v krátkých přestávkách klientce, aby zhodnotila, jak proces probíhá a zda je dodržován požadovaný vzhled.

Když je aplikace permanentního obočí dokončena, klientka je vybavena instrukcemi týkajícími se následné péče. Termín následné kontroly bývá obvykle stanoven v rozmezí od 1 do 3 měsíců. Kontrola je potřebná k tomu, aby se zjistilo, je-li potřebné případné doplnění barvy, úprava tvaru apod. Ve většině případů je 2. aplikace nutná pro kvalitní nasycení kůže barvou a tím i dosažení dlouhodobějšího efektu.

 

Ukázka provedení PM obočí vláskováním před a těsně po aplikaci.

Permanentní make-up rtů

 • Už vás nebaví stále si během dne domalovávat rtěnkou rty?
 • Obtěžuje vás myslet na to, zda jste nezapomněla rtěnku?
 • Vysušuje vám rtěnka rty?
 • Zajímal by vás názor odborníka, který vám poradí, co lze s vašimi rty udělat, aby byly symetrické a vypadaly plněji?
 • Přejete si mít stejně svěží barvu rtů, jakou jste měla. když jste byla mladší?

Permanentní make-up rtů pomáhá vyrovnat jejich nerovnosti a dá jim plnější vzhled.

Tvar a barva přírodních rtů je ukaždého člověka jedinečná, stejně tak způsob líčení a barevné preference. Před vlastní procedurou absolvujete konzultaci, na které se projednává vaše představa barvy, tvaru a výsledné výraznosti.

Trpíte-li občasným výskytem oparů na rtech, ještě než se k permanentnímu make-up rtů objednáte, VELMI DOPORUČUJI  se vhodně připravit, protože aplikací PM může být opar vyvolán. Ideální je navštívit Vašeho obvodního lékaře a nechat si předepsat tablety Herpesin 200, jejichž užívání je nutné nasadit již 2 dny před aplikací. Již mnoho klientek tak postupovalo a měly vynikající zkušenost bez nepříjemných a bolestivých projevů v podobě výsevu oparů, které navíc ohrožují výsledný efekt aplikace, protože díky jejich výskytu dochází k vypadání vpravených mikropigmentů.

Termín aplikace permanentního make-upu na rtech si naplánujte raději tak, aby se neshodoval s žádnou Vaší významnou událostí. Rty jsou po aplikaci výrazné, pigment zesvětlá až po několika dnech (4-5 dnů). 

 • Předkreslení - tvar rtů je nutné před aplikaci předkreslit
 • Aplikace - všechna příslušenství při aplikaci permanentního make-upu jsou určena k jednorázovému použití
 • Kontrola - při kosmetickém tetování je vhodné, aby zákaznice během krátkých přestávek promluvila, uvolnila tak znecitlivěné rty a bylo možné zhodnotit, zdali je kontura rtů rovnoměrná
 • Dokončení - na závěr klientka dostává instrukce, týkající se následné péče

Ukázka provedení PM rtů před, těsně po aplikaci a po vyhojení.

Permanentní make-up očních linek

Varianty linek

Oči přitahují pozornost, stav a vzhled víček má velký význam pro celkový výraz obličeje. Permanentní make-up očních linek umožňuje zvýraznění očí jemnou konturou vedenou mezi řasami až po silné linky, které nahrazují líčení očí.

Linka nebo kontura oka?

Více než tvrdá linka, sluší oku kontura, která oči:

 • jemně orámuje
 • přirozeně zvýrazní
 • docílí dojmu hustších řas

Kontura horního víčka začíná rámovat oči na úrovni těsně pod linií odkud vyrůstají řasy, pokračuje mezi řasami a rozšiřuje se směrem na víčko.

Dolní víčko se zvýrazní linií, která je tvořena místy odkud řasy vyrůstají. Ideálně jsou kontury očí vedeny podél víček z místa odkud vyrůstá první řasa po místo odkud vyrůstá řasa poslední. Na obou kocích jsou linky ztenčeny až do vytracena.

 

Ukázka PM výraznějších horních očních linek. Vlevo bezprostředně po aplikaci, obrázek vpravo po vyhojení.

Kvetouci strom

Masarykova 655
Luhačovice
76326
+420723216513 kvetoucistrom@email.cz
Vytvořeno službou Webnode