Jaký výsledek po vyhojení je možné očekávat?

05.02.2019

První aplikace je jakýsi základ k tomu, abychom si udělaly představu jak Vaše pokožka na zapracovaný pigment reaguje. Zda ho přijímá vydatně či méně, pozorujeme výsledný odstín - zda je spíše teplý nebo chladný. 

Protože Vaši pokožku neznáme přesně, volím při první aplikaci raději světlejší odstíny.

Po vyhojení, které trvá v rozmezí 4 dnů až 2 týdnů, dojde k úplnému odpadnutí stroupků a ukáže se přibližný výsledek. Přibližný z toho důvodu, že může barva v pokožce ještě nějaký čas pracovat. Výsledek lze posuzovat nejdříve za cca 3 týdny po aplikaci. 

Prioritou je Vaše spokojenost.

Barva může být po vyhojení nerovnoměrně usazená.

Jde o zcela běžný jev, kdy se může stát, že je na některých místech barva světlejší. Doplnění těchto míst jsou obsahem korekce, kterou byste měla absolvovat v následujících 3 měsících. 

Je-li pro Vás výsledný odstín celkově až moc světlý, není problém jej při korekci přitmavit. Stejně tak je možné řešit drobné úpravu tvaru směrem ven - tedy rozšíření či prodloužení. Pokud je barva po vyhojení příliš chladná, lze ji přidat na teplotě nebo naopak. 

Vše lze řešit, a tak je důležitá Vaše zpětná vazba.

Nemůžeme ale očekávat zázraky. Pokožka a výsledný efekt má své limity, ke kterým je nutné přihlédnout. Buďte tedy shovívavá ke svému tělu a věřte, že je pro mne prioritou, aby byl výsledek za všech okolností krásný a aby lichotil Vašemu vzhledu.