OTÁZKY

pro kompletní odpověď rozbalte každou otázku zvlášť

Říká se, že obočí rámuje celou tvář...dává mu výraz. Z toho důvodu jde o nejčastěji využívanou službu v oblasti permanentního make-upu.

K dosažení dokonalých výsledků v aplikaci používám zařízení CIRCLE PRO III německé značky PUREBEAU.

První aplikace je jakýsi základ k tomu, abychom si udělaly představu jak Vaše pokožka na zapracovaný pigment reaguje. Zda ho přijímá vydatně či méně, pozorujeme výsledný odstín - zda je spíše teplý nebo chladný.

Českým ekvivalentem a doslovným překladem pro výraz permanentní make-up je "trvalé líčení". Nelze jej však chápat doslovně, protože tato služba není trvalá, nýbrž dočasná. Nejde o klasické tetování, ale o jeho mnohem jemnější variantu.

Metodou permanentního make-upu se upravuje nebo zvýrazňuje zejména oblast obočí, očního okolí a rtů. Běžně se ale můžete setkat také s aplikací tetování na prsních bradavkách (areoly) nebo v oblasti vlasaté části hlavy (trichopigmentace).

Permanentní make-up (někdy nazýván také jako mikropigmentace) je metoda dlouhodobého líčení, při které se do horní vrstvy pokožky (epidermis) do hloubky cca 0,1 - o,5 mm, implantují k tomu určená barviva.