Je nutné se nějak na první aplikaci připravit?

05.02.2019

Rozhodla jste se a máte stanovený termín první aplikace...

Není žádný důvod k obavám, protože se odevzdáte do odborných rukou, které Vám poskytnou maximální péči.

V den aplikace je vhodné vyhnout se nápojům, které zvyšují krevní tlak - káva, alkohol apod.

Jste-li zvyklá pravidelně barvit obočí, učiňte tak minimálně 14 dnů před aplikací permanentního make-upu, aby nedošlo k zatetování barvy do pokožky. Navíc je vždy lepší vidět reálnou podobu Vašeho obočí......i proto je vhodné alespoň měsíc či dva před aplikací netrhat chloupky.

Užíváte-li léky na ředění krve, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem, zda můžete na krátký čas léky vysadit z důvodu možné krvácivosti během ošetření.

Pokud víte, že máte velké sklony k otokům, je vhodné zakoupit v lékárně speciální tablety k potlačení jejich tvorby. Ideální zejména u aplikace očních linek. O užívání se poraďte s lékárníkem.

Trpíte-li častou tvorbou oparů na rtech a chystáte se k aplikaci tetování na nich, velmi doporučuji nasadit včas vhodnou medikaci antivirotiky a to alespoň 3 dny před samotným zákrokem. Speciální léky může předepsat Váš ošetřující lékař nebo jsou některé typy k zakoupení v lékárně.


Pokud je to možné, v den aplikace si dopřejte čas pouze pro sebe.

Minimálně 14 dnů před aplikací permanentního make-upu nepobývejte na přímém slunci ani v soláriu, abyste co nejméně stresovala pokožku UV zářením.

Zachovejte klid....čeká Vás sice něco nového a neznáte přesný výsledek, ale celý proces bude pod Vaší kontrolou. Nestane se nic, co byste si nepřála.