Michaela Semelová

NĚCO MÁLO O MĚ

Narodila jsem se v roce 1971 ve znamení Ryb. Vystudovala jsem gymnázium, na vysokou mě nepřijali, takže jsem začala pracovat v kanceláři, brzy se vdala a porodila dvě děti. V roce 1993 jsem absolvovala pomaturitní rekvalifikační kurz kosmetičky, což jsem vzápětí také uplatnila a dva roky v oboru podnikala. Cítila jsem ale, že potřebuji jít dál a na pár let vyměnila tuto profesi za práci v marketingu a pak na živnostenském úřadě.....tehdy jsem netušila, že se vůbec k práci kosmetičky vrátím. Ale vlivem jistých důležitých událostí v mém životě jsem se k této krásné činnosti s velkou radostí vrátila a věnuji se jí opět zcela plnohodnotně od roku 2007.

Na začátku roku 2012 jsem prošla rekvalifikačním kurzem porušování integrity lidské kůže a začala se věnovat permanentnímu make-upu. Dokonale se tak skloubila práce kosmetičky s tvořivou činností, která mi byla vždy blízká. A protože zájem o tuto službu převýšil všechny ostatní, věnuji se teď již výhradně jen jí. Permanentní make-up není z mého pohledu jen kosmetická služba, ale výtvarné umění, ke kterému přistupuji individuálně, s empatií a úctou k lidskému tělu. 

Práce, kterou dělám je pro mne hluboce naplňující, je vášní i radostí.    Na každou jednotlivou zákaznici se těším a věnuji se jí s maximální péčí. Každá žena je totiž originál a má v sobě krásu, kterou se snažím podtrhnout. Jednoduše řečeno, není zákaznice, kterou bych vnímala jako méně důležitou. Naopak......všechny ženy, které ke mě našly či najdou cestu, jsou velmi důležité, všechny jsou VIP.