S čím pracuji?

05.02.2019

K dosažení dokonalých výsledků v aplikaci používám zařízení CIRCLE PRO III německé značky PUREBEAU. 

Jedná se o tetovací strojek s mikroprocesorovým ovládáním a dlouhodobě uznávaným vynikajícím technickým řešením. Digitálně řízená rychlost pohybu jehly umožňuje u tohoto přístroje nastavení podle typu aplikované oblasti v rozmezí od 50 do 180 Hz, což z něj činí špičku v oboru aplikace. Nespornou předností je jeho velmi tichý chod, který nikterak nenarušuje Vaši psychickou pohodu během aplikace.

K zařízení patří speciální jehly opracované laserem, zhotoveny z nerezové oceli bez nevhodného obrušování a dalších faktorů, které způsobují alergie nebo mají negativní vliv na usazení pigmentu. Jehly jsou velmi flexibilní a jemné. Pro každý typ jehly přísluší odpovídající tryska vedení jehly, která precizně určuje místo vpichu.


Kvalitní pomůcky a materiál jsou základ.

Ke kvalitnímu přístroji patří i špičkové mikropigmenty. 

Barvy na něž se mohu vždy spolehnout a které jsou pro Vás jistotou kvality a bezpečnosti. Pracuji zejména se značkami SwissColor, PermaBlend a FleišAcademy.

Vybírám pro Vás vždy to nejlepší na trhu.  

Občas se ženy ptají, zda dělám microblading. Osobně se s touto metodou neztotožňuji ačkoliv mám potřebná školení i materiál. Jde o metodu jakýchsi "mikrozářezů" pomocí ručního pera s mikročepelkami. Z mého pohledu jde o výsledek značně krátkodobý a to za cenu postupné traumatizace pokožky. Umí-li někdo tuto techniku na špičkové úrovni, lze docílit dokonalé kresby vlásků, ale musí počítat s výsledkem, který je v pokožce viditelný cca 1/2 roku. A pokud to někdo neumí, udělá zářez hlouběji než se má, nevratně poškodí pokožku. Do viditelných jizviček po takovém zákroku již nelze vpravit barvu ani jinou technikou.