Co při první návštěvě očekávat?

05.02.2019

V mém studiu jste vítána. Věřím, že na Vás dýchne pohodová atmosféra a budete se cítit příjemně od prvního okamžiku, kdy vstoupíte.

Poté, co se seznámíme, musíme udělat nezbytný úřední krok a to je Vaše seznámení se s písemným souhlasem s poskytovanou službou a připojení Vašeho podpisu. 

Než začneme pracovat, pořídíme Vaši fotografii. Fotodokumentace je nutná pro nás obě, abychom měly doklad o postupném průběhu ošetření. Je již zcela na Vašem uvážení, zda budete souhlasit se zveřejněním nějaké fotky a v jakém rozsahu.

Následuje důležitý krok předkreslení podoby permanentního make-upu. Předkreslení musí být výraznější, abychom tvar dokonale definovaly, proto se nelekejte intenzity skicy. V této části spolupracujeme, domlouváme se na tvaru a Vaší představě. Dokud tvar neodsouhlasíte, nezačnu pracovat.

Doporučím Vám odstín s ohledem na barvu vlasů, pleti i celkového fototypu a dle Vašich představ o jeho intenzitě. Vysvětlím, jakou použiji techniku a přesný postup práce. 

Uléháte na pohodlné lehátko a odevzdáváte se do mých rukou.

Samotná část tetování každé jednotlivé oblasti je dlouhá přibližně hodinu až hodinu a půl.

V průběhu aplikace používám anestetika, která ulevují od nepříjemných pocitů. Vnímavost k zákroku je zcela individuální. Některé ženy během ošetření spí.

Průběh aplikace máte možnost kontrolovat, ale spolehněte se, že se držím dohodnutého tvaru i barvy.

Výsledek je výraznější, ale důležité je, když podoba odpovídá Vaší představě. Na závěr vysvětlím jak o aplikovanou oblast pečovat. Než odejdete, podepisujete druhou část dokumentu.